aktualnosci

Aktualności

 

May 6, 2022
Kategoria: Targi

Targi ANUGA FOODTEC są źródłem nowych kontaktów biznesowych, innowacji i wymiany myśli technologicznej dla międzynarodowego przemysłu spożywczego i napojów. Tegoroczna edycja, przełożona z ubiegłego roku z powodu pandemii, zgromadziła liczne grono wystawców prezentujących nowe osiągnięcia w zakresie opakowań, technologii procesowej, technologii napełniania i pakowania, bezpieczeństwa żywności i logistyki .


Mar 9, 2020
Kategoria: Targi

W dniach 3-5 marca 2020 na terenie Centrum Targowo-Kongresowego odbyła się V edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2020. W podwarszawskim Nadarzynie spotkali się przedstawiciele takich sektorów, jak: techniki pakowania, opakowań, etykietowania i druku, automatyki, logistyki i magazynowania.


Feb 24, 2020
Kategoria: Targi

W swoim wystąpieniu Członek Zarządu TREPKO S. A. Pan Paweł Łagoda przedstawił INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA w ofercie TREPKO, dzięki którym klient zapakuje więcej, szybciej i bezpieczniej. Właśnie pod takim hasłem zostało zaprezentowane słuchaczom wystąpienie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.


Jul 2, 2019
Kategoria: Targi

Trepko Conference & Exhibition
10 - 14 czerwca 2019
Centrum Konferencyjno-Pokazowe TREPKO, Gniezno

Feb 18, 2019
Kategoria: Targi

"Pracowitością i biegłością można osiągnąć prawie wszystko (...). Wielkie dzieła rodzą się nie z siły, ale z wytrwałości” nie bez powodu ten cytat był tytułem tegorocznego wystąpienia TREPKO. W tym roku polski oddział TREPKO w Gnieźnie obchodzi swoje stulecie.


Oct 15, 2018
Kategoria: Targi

TREPKO już po raz kolejny odbyło swoją podróż do Rosji by zaprezentować najnowsze rozwiązania w zakresie pakowania produktów spożywczych na targach Agroprodmash w dniach 7 -11.10.2018. Tegoroczna edycja była idealną okazją do zaprezentowania wysokowydajnego rozwiązania przeznaczonego do formowania i owijania kostek model 822.Sep 29, 2018
Kategoria: Targi

Bardzo intensywne trzy dni targów już za nami. W dniach 25-27.09 TREPKO już po raz kolejny było wystawcą na międzynarodowych targach FachPack 2018 w Norymberdze. Była to dla nas idealna szansa na spotkanie z klientami oraz przedstawicielami branży opakowań, procesów pakowania oraz logistykiJun 25, 2018
Kategoria: Targi

II Forum Technologii Pakowania organizowane przez firmę TREPKO, przy współudziale firm Ulma, Bizerba oraz SealedAir, odbyło się w dniach 20-21.06.2018 w Centrum Konferencyjno-Wystawowym TREPKO w Gnieźnie.

To, co wyróżnia Forum Technologii Pakowania spośród innych imprez tego typu, to nie tylko prezentacje najnowszych rozwiązań TREPKO w obszarze urządzeń pakujących, ale przede wszystkim praktyczne pokazy pakowania produktów, materiałów opakowaniowych oraz możliwości ich znakowania.

Jun 18, 2018
Kategoria: Targi

Już po raz XXVI odbyło się Sympozjum Technika i Technologia w Przemyśle Mleczarskim, które organizowane było w dniach 12-14 czerwca 2018 przez Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie. Tradycyjnie Firma TREPKO uczestniczyła w tym wydarzeniu, podczas którego Michał Reformat - Koordynator Projektów w swoim wystąpieniu przybliżył uczestnikom urządzenia pakujące oraz najnowsze rozwiązania TREPKO oraz korzyści wynikające z ich zastosowania w procesie pakowania.


May 23, 2018
Kategoria: Targi

TREPKO już po raz kolejny wzięło udział w Międzynarodowej Wystawie Przemysłu Spożywczego World Food Azerbejdżan. Tegoroczna edycja odbyła się w Baku w dniach 16 do 18 maja 2018. Dla naszych przedstawicieli, Członka Zarządu Pana Pawła Łagody oraz Regionalnej Dyrektor Sprzedaży Pani Rimmy Nowak, była to idealna okazja do spotkań i rozmów z przedstawicielami przemysłu spożywczego oraz zapoznania się z potrzebami rynku lokalnego. W minionych latach Azerbejdżan odnotował wyróżniający się wzrost gospodarczy, co ma pozytywny aspekt dla TREPKO w postaci dostaw maszyn pakujących do tego regionu.

May 16, 2018
Kategoria: Targi

7 edycja Konferencji odbyła się w Rumunii dniach 10 i 11 maja. Wzięli w niej udział specjaliści z branży przetwórstwa spożywczego, branży mleczarskiej i mięsnej. Wśród nich znalazła się firma TREPKO, która na swoim stoisku przedstawiła najnowszą ofertę maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego. 2 dni Forum obfitowało w liczne rozmowy biznesowe, które przeprowadziliśmy na naszym stoisku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Forum za zainteresowanie naszą ofertą, liczne rozmowy oraz spotkania biznesowe.

Apr 24, 2018
Kategoria: Targi

Po raz drugi firma TREPKO uczestniczyła w “ Export Forum Dairy Country” na Białorusi. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli branży mleczarskiej, w której firma TREPKO prężnie działa od kilkunastu lat. Tegoroczna edycja Forum wzbogacona została o wizytę referencyjną w zakładzie “Breza Cheese Plant”. Firmę TREPKO reprezentowali Pan Paweł Łagoda Członek Zarządu oraz Pani Rimma Nowak Regionalny Dyrektor Sprzedaży, która znalazła się wśród prelegentów Forum.

Apr 15, 2018
Kategoria: Targi

12-13 kwietnia 2018 odbył się V kongres Rybny w Sopocie, czyli coroczne spotkanie przedstawicieli przetwórstwa rybnego, akwakultury, rybołówstwa i handlu rybnego oraz dostawców branży rybnej. Firma TREPKO po raz drugi uczestniczyła w tym wydarzenie, prezentując swoją ofertę skierowaną do przemysłu rybnego.

Mar 24, 2018
Kategoria: Targi

Nowoczesne stoisko, duża powierzchnia wystawowa, a przede wszystkim prezentacja najnowocześniejsze technologie kompletnych rozwiązań pakujących to elementy, które wpłynęły na ogromny sukces Grupy TREPKO na targach Anuga FoodTec 2018. To właśnie urządzenia do pakowania TREPKO były głównym bohaterem targów.

Mar 10, 2018
Kategoria: Targi

W dniach 27.02-02.03.2018 firma TREPKO w targach Dairy&Meat Industry 2018 w Moskwie.

Przez 4 dni targów zaprezentowaliśmy:

- wysokowydajne rozwiązanie przeznaczone do formowania i owijania kostek model 822

- dwurzędowy rotacyjny automat przeznaczony do pakowania margaryny w gotowe opakowanie o pojemności 500g, model 232

- automat do pakowania zbiorczego sera na tackach w kartony.

Sep 20, 2017
Kategoria: Targi

Grupa TREPKO wzięła udział w największym i najważniejszym na świecie wydarzeniu w zakresie produkcji, napełniania, pakowania, wszelkiego rodzaju napojów i płynnych środków spożywczych - DRINKTEC 2017.

May 22, 2017
Kategoria: Targi

Targi Interpack 2017 dobiegły końca. Grupa TREPKO znalazła się wśród 2 865 wystawców, i przez 7 dni zaprezentowała najnowsze rozwiązania w postaci kompleksowych linii pakujących oraz pojedynczych maszyn na powierzchni 400m2.

TREPKO jest jedynym producentem urządzeń do pakowania, który tworzy kompleksowe linie w zależności od indywidualnych wymagań klienta. 85% powierzchni stoiska TREPKO na Targach Interpack przeznaczona została na zaprezentowanie 26 rozwiązań dedykowanych procesowi pakowania, które pokazały kierunek rozwoju przemysłu maszyn pakujących zgodnie z filozofią „wszystkie rozwiązania w jednym miejscu”.

Dec 14, 2016
Kategoria: Targi

W dniach od 1 do 3 listopada odbyły się międzynarodowe targi FoodTech w Danii. Już po raz kolejny firma TREPKO znalazła się w gronie 290 wystawców z całego świata. Stoisko firmy TREPKO podzielone zostało na dwie części: część demo, gdzie prezentowano praktyczną pracę linii pakujących oraz część z ekspozycją pojedynczych rozwiązań pakujących.

Oct 23, 2016
Kategoria: Targi

Już po raz 21 odbyły się w Moskwie międzynarodowe targi wyposażenia i maszyn dla przemysłu spożywczego oraz dodatków dla żywności - Agroprodmash 2016. TREPKO Sp. z o.o. znalazła się wśród 721 firm z 33 krajów z Europy, Azji oraz Ameryki. Podczas targów w 19 salonach tematycznych prezentowane były najnowsze rozwiązania w zakresie wyposażenia, innowacji technologicznych oraz rozwiązań dla różnych sektorów przemysłu spożywczego na wszystkich etapach produkcji.

Oct 10, 2016
Kategoria: Targi

Targi FachPack są źródłem nowych kontaktów biznesowych, innowacji i wymiany myśli technologicznej. Tegoroczna edycja zgromadziła liczne grono wystawców z branży opakowań, technologii i logistyki.

Sep 15, 2016
Kategoria: Targi

Trwają intensywne przygotowania firmy TREPKO do kilku imprez targowych, które odbywają się w terminach od września do listopada 2016. W związku z rozwojem Grupy TREPKO i co za tym idzie dynamicznym rozszerzeniem rynków, na cyklicznych imprezach targowych w 2016 prezentujemy rozwiązania, które pojawiły się w najnowszym portfolio TREPKO. Jesienny cykl imprez targowych obejmuje takie wystawy jak: Fach Pach w Norymberdze, Agroprodmasz w Moskwie, FoodTech Herning oraz PackExpo w Chicago. Klientów zainteresowanych niestandardowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami pakowania pojedynczych maszyn oraz kompletnych linii pakujących zapraszamy na nasze stoiska.
Jun 1, 2016
Kategoria: Targi

Trepko Conference & Exhibition
16 - 20 maja 2019
Centrum Konferencyjno-Pokazowe TREPKO, Gniezno

Apr 15, 2015
Kategoria: Targi

Podczas targów Anuga 2015 zaprosiliśmy naszych gości na stoisko wyspę, gdzie na powierzchni 550m2 zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie pakowania. Wzdłuż 100 metrowej linii brzegowej nasi klienci mieli możliwość zapoznania się z 20 maszynami, prezentowanymi jako pojedyncze rozwiązania oraz kompleksowe linie pakujące.

Jun 20, 2014
Kategoria: Targi

14 maja zakończyły się targi Interpack w Dusseldorfie. Grupa TREPKO miała do wykorzystania stoisko o powierzchni 500m2, na którym zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania w zakresie pakowania. Finalnie można mówić o pełnym sukcesie, ponieważ TREPKO udowodniło, że niemożliwe staje się możliwe!

Oct 30, 2013
Kategoria: Targi

W dniach od 23 do 25 września 2013 firma TREPKO uczestniczyła w targach PMMI Pack Expo, które odbyły się w Las Vegas. PMMI Pack Expo to jedna z największych imprez targowych branży opakowań i technologii w Ameryce Północnej i ŁacińskiejTegoroczna edycja tej imprezy zgromadziła rekordową liczbę zwiedzających – 27500 osób z całego świata.

Mar 15, 2013
Kategoria: Targi

Trepko Conference & Exhibition
15 - 19 kwiecień 2016
Centrum Konferencyjno-Pokazowe TREPKO, Gniezno

Nov 27, 2011
Kategoria: Targi

Co trzy lata, w Niemczech, w Dusseldorfie, odbywa się najważniejsza i największa na świecie wystawa w branży opakowaniowej - INTERPACK, Międzynarodowe Targi Maszyn Pakujących, Opakowań oraz Maszyn Cukierniczych. W tym roku na Interpacku nie zabrakło również lidera wśród producentów maszyn do napełniania i pakowania w gotowe opakowania - Grupy Trepko.

Nov 27, 2011
Kategoria: Targi

W dniach od 31 października do 3 listopada 2010 uczestniczyliśmy w targach PMMI Exhibition w Chicago w USA.