aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Jun 20, 2014
Kategoria: Targi

Targi Intrepack 2014 już za nami!

14 maja zakończyły się targi Interpack w Dusseldorfie. Grupa TREPKO miała do wykorzystania stoisko o powierzchni 500m2, na którym zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania w zakresie pakowania. Finalnie można mówić o pełnym sukcesie, ponieważ TREPKO udowodniło, że niemożliwe staje się możliwe!

Paletyzacja produktów z 2 różnych linii na 4m2
Połączyliśmy zintegrowany system pakowania jednostkowego i zbiorczego dwóch różnych produktów. Polega on na jednoczesnej obsłudze niezależnych linii pakujących. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w tym samym czasie, obsługiwana jest linia do pakowania jogurtu w kubki i linia do pakowania masła w kostki. Na uwagę zasługuje fakt, że nowa metoda może być wykorzystana już na 4m2.

Formowanie, napełnianie i zamykanie w karton 18.000 kubków na 24m2
Zaprezentowaliśmy kompaktowe i uniwersalne rozwiązanie do formowania, napełniania i zamykania 18.000 kubków na godzinę. Pakowanie ich w karton może odbywać się na ograniczonej przestrzeni, bo zaledwie na 24m2.

Dodatkowo zaprezentowaliśmy:
- nową generację automatów TREPKO do formowania i owijania kostek, o wydajności 260 kostek na minutę, w której wymiana formatu trwa zaledwie 15 minut.
- nową wagę kontrolno-przelotową TREPKO do pracy w środowisku o wysokiej wilgotności i surowych wymaganiach higienicznych.
- wysokowydajny automat, typ 781.2, do pakowania 2 kostek masła w karton.

Nasza oferta na tegorocznej edycji targów Interpack spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Świadczy o tym wysoka frekwencja odwiedzającychoraz duże zainteresowanie gości naszymi technologiami wspierającymi przemysł spożywczy.

Jesteśmy wdzięczni za pokładane w nas zaufanie. Tym samym zapewniamy, że będziemy pracować nad dalszym rozwojem, by móc dostarczać Państwu nowoczesne, uniwersalne i kompleksowe rozwiązania do pakowania. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z propozycją Grupy Trepko.Galeria