Mar 15, 2013
Category: Targi

Trzecia Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących TREPKO

Trepko Conference & Exhibition
15 - 19 kwiecień 2016
Centrum Konferencyjno-Pokazowe TREPKO, Gniezno

Trzecia Konferencja i pokaz maszyn pakujących TREPKO


Dwie poprzednie edycje Konferencji i pokazu maszyn odbyły się w polskiej siedzibie Grupy Trepko i przyciągnęły ponad 500 gości ze wszystkich zakątków świata.

Podczas Konferencji zaprezentowaliśmy szeroką ofertę Grupy TREPKO z licznymi pokazami pracy maszyn i prelekcjami przedstawicieli Trepko dotyczącymi wydajności i higieny prezentowanych rozwiązań.

W tym roku pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest trzecia Konferencja i pokaz maszyn Trepko. Będzie ona odbywać się w nowo wybudowanym Centrum Konferencyjno – Pokazowym w Gnieźnie, powstałym w 2011 roku. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Polski Komitet Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej FIL/IDF. Do organizacji Konferencji zaprosiliśmy liczne Firmy Partnerskie.

MIEJSCE


Firma Trepko w Gnieźnie to największe i główne centrum produkcyjne Grupy TREPKO. Dzisiaj - jako polski oddział TREPKO - jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w branży. Wybudowane w 2011 roku Centrum Konferencyjno-Pokazowe ma powierzchnię 1200 m2 i spełnia wiele funkcji, od indywidualnych pokazów i możliwości przetestowania maszyn, aż po szkolenia z obsługi urządzeń dla naszych klientów. Stanowi ono również bogatą, stałą ekspozycję maszyn pakujących, a w kwietniu 2013 stanie się również miejscem spotkań dla uczestników trzeciej Konferencji i pokazu maszyn pakujących Trepko.

CEL


Założeniem trzeciej edycji Konferencji jest zapoznanie gości z najnowszymi rozwiązaniami Trepko w formie pracy maszyn z użyciem prawdziwych produktów spożywczych, tj. w sposób najbardziej zbliżony do warunków roboczych. Prezentując techniczne możliwości naszych maszyn, mamy nadzieję zainspirować naszych klientów do kreowania nowych produktów spożywczych. W związku z tym, że rynkowy cykl życia tych produktów jest coraz krótszy, producenci muszą być gotowi do ciągłego ulepszania i unowocześniania swoich wyrobów. Pokażemy, jak proste może się to stać dzięki maszynom Trepko.

FIRMY PARTNERSKIE


Do organizacji wydarzenia zaprosiliśmy kilka starannie wybranych i zaufanych firm. Tak, jak w poprzednich latach prezentacje tych firm są istotnym elementem wzbogacającym program Konferencji. Pragniemy zaoferować naszym gościom szerokie spektrum technicznych rozwiązań.

PATRONAT HONOROWY


Od samego początku Grupa Trepko związana była z przemysłem mleczarskim. Z uwagi na międzynarodowy charakter Konferencji, jak również miejsce jej organizacji, honorowy patronat nad wydarzeniem objął Polski Komitet Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej FIL/IDF. Granice między branżami przemysłu spożywczego zacierają się, a bliska między nimi współprac staje się standardem. Mamy, więc nadzieję, że to spotkanie będzie dogodną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych między firmami o różnym zakresie działalności.