aktualnosci

Aktualności

 

Mar 9, 2020
Kategoria: Targi

TREPKO po raz pierwszy w Warszawie

W dniach 3-5 marca 2020 na terenie Centrum Targowo-Kongresowego odbyła się V edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2020. W podwarszawskim Nadarzynie spotkali się przedstawiciele takich sektorów, jak: techniki pakowania, opakowań, etykietowania i druku, automatyki, logistyki i magazynowania.


Znaleźliśmy się wśród przedstawicieli sektora technicznego prezentując swoje najnowsze rozwiązania w dziedzinie pakowania produktów spożywczych i nie tylko. Na stoisku o powierzchni 80 m2 , które mieściło się w hali F, zaprezentowaliśmy 3 urządzenia do pakowania. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się automat TREPKO do napełniania i zamykania butelek, który dzięki swojej modułowej konstrukcji pozwala zaspokoić zróżnicowane potrzeby w zakresie sterylizacji, napełniania i zamykania.


Dodatkowo zaprezentowaliśmy innowacyjne rozwiązanie do pakowania bloków produktu o wadze 10 kg, za co zostaliśmy uhonorowani nagrodą targów w kategorii nowości produktowe. Kolejnym urządzeniem prezentowanym podczas targów była maszyna do pakowania zbiorczego w karton tylu sleeve.


Bardzo duże zainteresowanie oraz liczne zapytania ofertowe od przedstawicieli branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej oraz przemysłowej spełniły nasze oczekiwania i dlatego targi Warsaw Pack mogą na stałe zagościć w kalendarzu targowym TREPKO.