aktualnosci

Aktualności

 

Jul 2, 2019
Kategoria: Targi

Piąta Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących TREPKO

Trepko Conference & Exhibition
10 - 14 czerwca 2019
Centrum Konferencyjno-Pokazowe TREPKO, Gniezno

Piąta Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących TREPKO


Centrum Konferencyjno - Pokazowe TREPKO to jedno z największych na świecie, stałych miejsc wystawienniczych maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego. W dniach 10-14 czerwca stało się ono miejscem spotkania dla uczestników V Konferencji i Pokazu Maszyn TREPKO z całego świata. Było to jednocześnie bardzo szczególne wydarzenie, połączone z obchodami 100-lecia polskiego oddziału TREPKO w Gnieźnie. Aby podkreślić rangę wydarzenia, po raz kolejny TREPKO współpracowało z zaufanymi firmami partnerskimi, które zostały zaproszone do współorganizowania wydarzenia.

Ideą Konferencji i Pokazu Maszyn TREPKO było zaprezentowanie najnowszych rozwiązań podczas praktyczniej pracy urządzeń, z wykorzystaniem produktów spożywczych, przy pełnej wydajności maszyn. Dlatego też, pokazy pakowania były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych środowisk produkcyjnych. Koncepcja pokazów polegała na zaprezentowaniu technicznych cech maszyn TREPKO oraz zainspirowaniu klientów do kreowania nowych produktów spożywczych. Goście odwiedzający TREPKO byli pod wrażeniem praktycznej prezentacji kompleksowej linii TREPKO pakującej jogurt, o wydajności 25 000 kubków na minutę, z urządzeniem do pakowania na tacki oraz paletyzatorem.

Podczas Konferencji Grupa TREPKO zaprezentowała również najnowsze rozwiązania do pakowania, które w bieżącym roku zostały włączone do oferty TREPKO. Poprzez wyznaczenie specjalnej strefy „Bulk Filling Area” podkreślono znaczenie innowacyjnych rozwiązań do pakowania dużych porcji produktu. Jednym z nich była Seria 600 - Linia do pakowania w karton, bloków o masie od 5kg do 25kg . Kolejna prezentowaną innowacją było urządzenie do napełniania, formowania i owijania płyt lub bloków masła, margaryny oraz tłuszczów z dodatkiem olejów roślinnych, o różnych kształtach i wymiarach - Seria 850. Maszyny tej serii mogą pakować produkty w zakresie porcji od 1 kg do 25 kg.

Konferencja i Pokaz Maszyn TREPKO była również doskonałym czasem na zaprezentowanie oczekiwanego systemu OEE. System zdalnego monitorowania OEE TREPKO jest przyjaznym dla użytkownika narzędziem do zarządzania oraz zbierania danych o maszynie, w rzeczywistym czasie jej pracy. System oferuje krótką analizę wydajności maszyny, wraz z informacją o jej aktualnym stanie. Zaznacza najczęściej występujące błędy i ułatwia ukierunkowaną konserwację, dzięki czemu wydajność maszyny powraca do optymalnego poziomu.

Dziękujemy za liczne słowa uznania otrzymane od uczestników V edycji Konferencji i Pokazu Maszyn TREPKO. Grupa TREPKO dziękuje wszystkim uczestnikom i pracownikom dzięki, którym ta edycja Konferencji i Pokazu okazała się wielkim sukcesem.