aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Jun 25, 2018
Kategoria: Targi

Podsumowanie II Forum Technologii Pakowania

II Forum Technologii Pakowania organizowane przez firmę TREPKO, przy współudziale firm Ulma, Bizerba oraz SealedAir, odbyło się w dniach 20-21.06.2018 w Centrum Konferencyjno-Wystawowym TREPKO w Gnieźnie.

To, co wyróżnia Forum Technologii Pakowania spośród innych imprez tego typu, to nie tylko prezentacje najnowszych rozwiązań TREPKO w obszarze urządzeń pakujących, ale przede wszystkim praktyczne pokazy pakowania produktów, materiałów opakowaniowych oraz możliwości ich znakowania.

TREPKO oraz firmy współorganizujące, działają w sektorze procesu pakowania produktów, ale realizują różne jego etapy, od pakowania, przez kontrolę produktu, etykietowanie i znakowanie. Każda z firm zaprezentowała praktyczne pokazy swoich najnowszych rozwiązań w dziedzinie pakowania, które wzbogacone zostały również o wykłady firm współorganizujących forum.

Podczas 2-dniowego forum firma TREPKO zaprezentowała:

-6 rzędowy automat do pakowania i zamykania gotowych opakowań pracujący z wydajnością do 14400 kubków/godz. Maszyna ta została wyposażona w stację dynamicznego mieszania produktu

- 2 rzędowy automat do pakowania i zamykania gotowych opakowań pracujący z wydajnością do 4800kubków/godz.

- aseptyczny 6-rzędowy liniowy automat do pakowania i napełniania gotowych opakowań pracujący w standardzie dezynfekcji LOG 5,9

- wysokowydajne rozwiązanie przeznaczone do formowania i owijania kostek model 822

- wysokowydajna linia składająca się z automatu do napełniania i zamykania butelek w systemie Ultra-Clean Serii 3000 zintegrowana z systemem pakowania zbiorczego w kartony Seria 710

-automat do formowania, napełniania i zamykania małych porcji produkcji model 9006

- automat do pakowania zbiorczego produktu na tackach w karton typu Shelf Ready Packaging – opakowania gotowe na półkę, Seria 710

Uczestnicy forum mieli okazję nie tylko do zapoznania się z praktyczną pracą maszyn, ale również uczestnictwa w indywidualnych prezentacjach i konsultacjach. Polski oddział TREPKO jest największym i najnowocześniej wyposażonym zakładem produkcyjnym w Grupie TREPKO, dlatego bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszyła się możliwość zwiedzenia części produkcyjnej zakładu.

Forum było idealną okazją do zaprezentowania kompleksowych rozwiązań TREPKO oraz firm współorganizujących to wydarzenie, znajdujących swoje zastosowanie w branży spożywczej, m.in. mięsnej, mleczarskiej, rybnej i dań gotowych. Zebranie w jednym miejscu urządzeń kilku firm oraz ich integracji daje klientom możliwość nowego spojrzenia na proces pakowania swoich produktów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za uczestnictwo w II Forum Technologii Pakowania i zapaszmy do wzięcia udziału w kolejnej edycji.