aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Mar 24, 2018
Kategoria: Targi

Sukces Grupy TREPKO na targach Anuga FoodTec 2018

Nowoczesne stoisko, duża powierzchnia wystawowa, a przede wszystkim prezentacja najnowocześniejsze technologie kompletnych rozwiązań pakujących to elementy, które wpłynęły na ogromny sukces Grupy TREPKO na targach Anuga FoodTec 2018. To właśnie urządzenia do pakowania TREPKO były głównym bohaterem targów.

Podczas 4 dni targów Grupa TREPKO zaprezentowała 3 kompletne linie:

• Kompleksowa linia złożona z automatu do termoformowania, napełniania i zamykania opakowań zintegrowana z urządzeniami do pakowania zbiorczego na tacki (stacja Pick & Place, Seria 760) oraz automatem do pakowania w kartony (Seria 710).

• Wysokowydajna linia TREPKO Serii 3000 do napełniania i zamykania butelek w systemie Ultra-Clean zintegrowana z systemem pakowania w kartony.

• Wysokowydajna aseptyczna linia do pakowania w standardzie dezynfekcji Log 5,9 zintegrowana ze stację Pick&Place wraz z wysokowydajnym urządzeniem Serii 720 do formowania i sklejania tacek.

Uwagę przykuwał również wysokowydajny automat rotacyjny do pakowania w gotowe kubki w systemie Ultra-Clean posiadający stację dezynfekcji za pomocą perhydrolu.

Ponadto, nasi goście mieli możliwość zapoznania się z technologią pakowania wiader, wysokowydajnym rozwiązaniem przeznaczonym do formowania i owijania kostek model 822 oraz pakowaniem mini porcji w systemie termoformowania kubków.

Targi AnugaFood Tec okazały się dla Grupy TREPKO wielkim sukcesem. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszą ofertą.