aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Sep 20, 2017
Kategoria: Targi

Podsumowanie targów Drinktec

Grupa TREPKO wzięła udział w największym i najważniejszym na świecie wydarzeniu w zakresie produkcji, napełniania, pakowania, wszelkiego rodzaju napojów i płynnych środków spożywczych - DRINKTEC 2017.

Na dwóch stoiskach wystawienniczych, o łącznej powierzchni 250 m2 Grupa TREPKO zaprezentowała pojedyncze rozwiązania oraz kompleksową linię do napełniania butelek. Klienci mieli okazję zapoznania się z kompleksowością usług TREPKO, z najnowszymi rozwiązaniami “pod klucz” oraz praktycznymi pokazami pracy automatów.

Zaprezentowane zostało urządzenie do bezkontaktowego nalewania wagowego umożliwiające wysokowydajne napełnianie produktów pieniących się, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów higienicznych oraz większej dokładności dozowania.

Dużym zainteresowaniem cieszył się praktyczny pokaz pakowania produktu typu Buble Tea, który odbywał się na 3-rzędowym rotacyjnym automacie TREPKO do napełniania gotowych opakowań i zamykania platynką typu Drink Lids.

Kompleksowość oferty zaprezentowana została poprzez pokaz pracy linii TREPKO składającej się z monobloku rotacyjnej płuczki butelek, systemu napełniania butelek oraz sortowania zakrętek zintegrowanym z maszyną TREPKO do pakowania butelek w kartony serii 710.

W związku z dynamicznym rozwojem sektora maszyn do napełniania butelek w naszej ofercie cieszy nas fakt, że Grupa TREPKO mogła uczestniczyć w tak ważnym w branży napojowej przedsięwzięciu i zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania.

Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję i serdecznie podziękować wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie ofertą! Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.