aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

May 22, 2017
Kategoria: Targi

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym!

Targi Interpack 2017 dobiegły końca. Grupa TREPKO znalazła się wśród 2 865 wystawców, i przez 7 dni zaprezentowała najnowsze rozwiązania w postaci kompleksowych linii pakujących oraz pojedynczych maszyn na powierzchni 400m2.

TREPKO jest jedynym producentem urządzeń do pakowania, który tworzy kompleksowe linie w zależności od indywidualnych wymagań klienta. 85% powierzchni stoiska TREPKO na Targach Interpack przeznaczona została na zaprezentowanie 26 rozwiązań dedykowanych procesowi pakowania, które pokazały kierunek rozwoju przemysłu maszyn pakujących zgodnie z filozofią „wszystkie rozwiązania w jednym miejscu”.

Przedstawione rozwiązania zostały zaprezentowane jako 4 kompletne linie pakujące do napełniania i pakowania w kartony lub na tacki.

Wysokowydajne urządzenie Serii 720 do forowania i sklejania tacek zintegrowane z dwoma niezależnymi liniami pakującymi w tym samym czasie: maszyną do pakowania i zamykania gotowych opakowań model 246 KSP oraz aseptyczną maszyną liniową model 106 KS posiadającą zintegrowana stację Pick&Place.

Wysokowydajne rozwiązanie przeznaczone do formowania i owijania kostek model 822 zintegrowane z urządzeniem do pakowania zbiorczego w kartony (Seria 710).

Kompleksowa linia złożona z automatu do termoformowania, napełniania i zamykania opakowań zintegrowana z urządzeniami do pakowania zbiorczego na tacki (stacja Pick & Place, Seria 760) oraz automatem do pakowania w kartony (Seria 710). Wysokowydajna linia TREPKO Serii 3000 do napełniania i zamykania butelek w systemie Ultra-Clean.

Oprócz tego nasi goście mieli możliwość zapoznania się z aseptyczna technologią pakowania w standardzie dezynfekcji Log 5,9 osiągniętą na maszynie 106KS.

Grupa TREPKO zalicza targi Interpack do bardzo udany. Liczne słowa uznania oraz większa, w porównaniu z poprzednią edycją targów liczba odwiedzających stoisko gości, świadczy o atrakcyjności naszej oferty.

Chcielibyśmy wykorzystać tą okazję i serdecznie podziękować wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie ofertą! Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy, którzy są do Państwa dyspozycji.