aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Dec 14, 2016
Kategoria: Targi

Podsumowanie targów FoodTech

W dniach od 1 do 3 listopada odbyły się międzynarodowe targi FoodTech w Danii. Już po raz kolejny firma TREPKO znalazła się w gronie 290 wystawców z całego świata. Stoisko firmy TREPKO podzielone zostało na dwie części: część demo, gdzie prezentowano praktyczną pracę linii pakujących oraz część z ekspozycją pojedynczych rozwiązań pakujących.

Na łącznej powierzchni 380m2 zaprezentowaliśmy 9 maszyn przeznaczonych do pakowania, w tym dwie kompletne linie pakujące.

Podczas praktycznych pokazów maszyn w części demo zaprezentowaliśmy dwie linie pakujące. Po raz pierwszy na targach w Danii zaprezentowaliśmy linie do napełniania butelek, która złożona była z automatu do napełniania butelek 2 litrowych oraz automatu do pakowania zbiorczego w kartony, seria 710. Podczas pracy drugiej linii zaprezentowaliśmy klientom pracę kompleksowej linii pakującej składającej się z aseptycznego automatu liniowego do napełniania i zamykania gotowych opakowań model 106 KS, automatu do formowania tacek seria 720, tunelu obkurczającego seria 730 oraz robota paletyzującego do układania zapakowanego produktu na paletę. Pokaz linii wzbogacony został o wykład prowadzony przez Jacoba Knudsena Dyrektora Naczelnego TREPKO AS, który objaśniał zainteresowanym poszczególne etapy pracy maszyny, jej funkcje oraz możliwości. Taka forma pokazu w połączeniu z wykładem cieszyła się ogromną frekwencją odwiedzających.

Dodatkowo podczas targów odwiedzający zapoznali się z pojedynczymi rozwiązaniami pakującymi, takimi jak: automat do pakowania surówek model 222 KSP, automat do termoformowania, napełniania i zamykania mini porcji produktu oraz automat do napełniania butelek 0,5 litra.

Tegoroczna edycja targów okazała się dla naszej firmy wielkim sukcesem. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko TREPKO za zainteresowanie naszą ofertą.