aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Oct 23, 2016
Kategoria: Targi

TREPKO wśród wystawców na targach Agroprodmash 2016

Już po raz 21 odbyły się w Moskwie międzynarodowe targi wyposażenia i maszyn dla przemysłu spożywczego oraz dodatków dla żywności - Agroprodmash 2016. TREPKO Sp. z o.o. znalazła się wśród 721 firm z 33 krajów z Europy, Azji oraz Ameryki. Podczas targów w 19 salonach tematycznych prezentowane były najnowsze rozwiązania w zakresie wyposażenia, innowacji technologicznych oraz rozwiązań dla różnych sektorów przemysłu spożywczego na wszystkich etapach produkcji.

Targi Agroprodmash okazały się dla nas idealną okazją do zaprezentowania rozwiązań do pakowania produktów spożywczych. Propozycje TREPKO zaprezentowane podczas targów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Pierwszą z nich był automat do formowania, napełniania i zamykania małych porcji produktu 25g – FFS 9003. Druga to automat do formowania i owijania kostek przeznaczony do pakowania masła, model 821.

Targi Agroprodmash zaliczamy do bardzo udanych. Wczasie targów stoisko TREPKO odwiedzio ponad 1000 gości. Wśród nich byli klienci rozpoczynający swoją działalność w branży, jak również potentaci, którzy po raz kolejny wyrazili chęć nawiązania swpółpracy z naszą firmą.

Duża liczba odwiedzających nasze stoisko potwierdza fakt, że marka TREPKO jest bardzo dobrze postrzegana na rynku rosyjskim. Już w tym roku kolejna edycja argów Agroprodmasz wpisała się w kalendarz targów 2017.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie nasza ofertą i odwiedzenie naszego stoiska.