aktualnosci
Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

 

Apr 15, 2015
Kategoria: Targi

Wyspa Innowacji

Podczas targów Anuga 2015 zaprosiliśmy naszych gości na stoisko wyspę, gdzie na powierzchni 550m2 zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie pakowania. Wzdłuż 100 metrowej linii brzegowej nasi klienci mieli możliwość zapoznania się z 20 maszynami, prezentowanymi jako pojedyncze rozwiązania oraz kompleksowe linie pakujące.

Praca działu badań i rozwoju TREPKO zapewnia wdrożenie najnowszych rozwiązań w codziennym użytkowaniu maszyny, które tworzone są na bazie doświadczenia zdobytego na całym świecie. Zwiedzający ekspozycje mogli dowiedzieć się jak paletyzować produkty z różnych linii pakujących jedynie na 4m2 powierzchni produkcyjnej. Podczas targów zaprezentowaliśmy, w jaki sposób taki system jest w stanie zapakować 14.000 opakowań oraz uformować, napełnić i zamknąć 18.000 kubków w czasie jednej godziny.

Targi Anuga były doskonałą okazją do przedstawienia kompleksowych linii pakowania od momentu opuszczenia linii produkcyjnej, poprzez jednostkowe opakowanie, aż po pakowanie zbiorcze i paletyzację. Przykładem była linia, w skład której wchodzi wysokowydajny automat do formowania i owijania kostek zintegrowany z automatem do pakowania 2 kostek w karton zbiorczy oraz automatem do pakowania zbiorczego w kartony.

Dodatkowo zaprezentowaliśmy wysokowydajną linię do pakowania w butelki w standardzie Ultra Clean, aseptyczny automat liniowy do napełniania i zamykania gotowych opakowań oraz automat trzyrzędowy do formowania, napełniania i zamykania mini opakowań HoReCa.

Klienci mieli również możliwość zapoznania się pracą dwurzędowego automatu rotacyjnego zintegrowanego z automatyczną stacją mieszania firmy ZENTIS oraz automatem do formowania i owijania kostek współpracujący z półautomatyczną kartoniarką, Ponadto targi Anuga były okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami firm z różnych branż oraz wzmocnienia relacji z dotychczasowymi klientami TREPKO.

Chcielibyśmy wykorzystać tą okazję i serdecznie podziękować wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska.